Nitrianska 70/16

955 01, Chrabrany

Telefón:

+421 915 479 311

O mne

Home   >   O mne

Ing. Jakub Vaňo


Vysokoškolské štúdium som absolvoval na SPU v Nitre, na Fakulte ekonomiky a manažmentu. Neustále sa vzdelávam, svoje skúsenosti si rozširujem jednak štúdiom odbornej literatúry a právnych predpisov, ako aj pravidelnou účasťou na školení daňových poradcov. Pracujem v ekonomickom systéme POHODA, pričom účtovnú a daňovú agendu vediem v súlade s platnou legislatívou.

Kto som

Odbremením vás so všetkými starosťami, ktoré účtovníctvo a dane prinášajú, vďaka čomu sa budete môcť naplno venovať svojmu podnikaniu. Ponúkam profesionálne spracovanie jednoduchého, podvojného účtovníctva, vrátane mzdovej agendy a personalistiky tak pre živnostníkov, ako aj malé či stredné podniky.

Ku každému klientovi pristupujem individuálne s maximálnou odbornosťou a diskrétnosťou, pričom s klientom som v neustálom aktívnom spojení. Včas ho informujem o nadchádzajúcich daňových, odvodových alebo iných ekonomických povinnostiach vyplývajúcich z platnej legislatívy. Samozrejmosťou je bezplatné finančné a ekonomické poradenstvo, ktoré poskytujem všetkým mojim klientom.

Zverte svoje účtovníctvo do rúk odborníka!
Teším sa na spoluprácu.

Volajte 0915 479 311

Moje služby


Účtovníctvo a dane


VIAC INFO

Mzdy a personalistika


VIAC INFO

Ďalšie služby


VIAC INFO

Potrebujete účtovné služby?

Kontaktujte ma

KONTAKT
Top